Často kladené dotazy

Projekt Nahá Vesnice nás zaujal, odeslali jsme poptávku, co bude následovat?

Ihned Vás budeme kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu a probereme podrobnosti. Následně se domluvíme na termínu osobního setkání u Vás.

Kdy vznikne závazná objednávka?

Po seznámení se s detaily zadání vytvoříme myšlenkovou ideu a finálně sladíme záměr. Teprve poté připravíme návrh smluvního vztahu. Po podpisu smlouvy začínáme na Vašem projektu pracovat.

Co si mám představit pod pojmem komunitní realizace?

Všechny projekty jsou připraveny s cílem pro finální realizaci za spoluúčasti místní komunity obyvatel nebo spolků či jiných místních sdružení. Výhodou je právě jednak nižší úroveň nákladů a zároveň spoluodpovědnost všech zúčastněných na realizaci.

V naší obci bojujeme o každou korunu. Umíte pomoct s dotacemi či donátorstvím?

Sami nezajišťujeme dotace, ale máme kontakty na specializované firmy, které se administrací a zajištěním dotací zabývají. V rámci donátorství se snažíme oslovovat partnerské firmy a společnosti, které můžou svým příspěvkem napomáhat realizacím prospěšných projektů při rekultivaci veřejných prostor.

Jak jste flexibilní s vývojem a realizací projektů? Máme zájem i o realizaci, jak to probíhá?

Konkrétní spolupráce a dohoda obsahuje i časový plán. Je jasné, že souvisí s kapacitou a objemem předpokládané realizace. Zároveň je důležitá součinnost s místní komunitou, dostupnost potřebného materiálu popřípadě časová náročnost financování projektu. Z naší strany vždy ale děláme všechny kroky s maximálním úsilím, aby časová náročnost byla co nejmenší.

Moc se nám líbí Váš projekt Nahá Vesnice, jak Vás můžeme podpořit?

Projekt lze podpořit v různých úrovních, a to ať již ve formě dobrovolnické, tedy nezištné spolupráce, tak spolupráce barterové či finanční podpory. Napište nám, zavolejte, určitě nalezneme oboustranně přínosné řešení.